HMS Field (8.x-1.0-beta2) - en to be translation catalogue (7 entries)

en: On
be: На

en: Format
be: Фармат

en: Separator
be: Раздзяляльнік

en: Input format
be: Фармат уводу

en: About
be: Аб

en: Placeholder
be: Запаўняльнік

en: Field types
be: Тыпы палёў
