HMS Field (8.x-1.0-beta2) - en to ca translation catalogue (9 entries)

en: On
ca: Actiu

en: Separator
ca: Separador

en: Off
ca: Inactiu

en: Input format
ca: Format d'entrada

en: About
ca: Detalls

en: Display format
ca: Format de la presentació

en: Placeholder
ca: Marcador

en: Field types
ca: Tipus de camps

en: Text that will be shown inside the field until a value is entered. This hint is usually a sample value or a brief description of the expected format.
ca: Text que es mostrarà dins del camp fins que s'introdueixi un valor. Aquest suggeriment és en general un valor de mostra o una breu descripció del format que s'hauria d'introduir.
