HMS Field (8.x-1.0-beta2) - en to el translation catalogue (10 entries)

en: On
el: Ανοικτό

en: Format
el: Μορφή

en: Separator
el: Διαχωριστής

en: Off
el: Κλειστό

en: Input format
el: Μορφότυπος εισόδου

en: About
el: Περί

en: Display format
el: Εμφάνιση τύπου αποθήκευσης

en: Placeholder
el: Σύμβολο υποκατάστασης

en: Field types
el: Τύποι πεδίων

en: Text that will be shown inside the field until a value is entered. This hint is usually a sample value or a brief description of the expected format.
el: Το κείμενο που θα εμφανίζεται μέσα στο πεδίο μέχρι να εισαχθεί μία τιμή. Αυτό το βοηθητικό στοιχείο είναι συνήθως παράδειγμα αναμενόμενης τιμής ή σύντομη περιγραφή της αναμενόμενου μορφότυπου.
