HMS Field (8.x-1.0-beta2) - en to he translation catalogue (8 entries)

en: On
he: פעיל

en: Format
he: פורמט

en: Separator
he: מפריד

en: Off
he: כבוי

en: Input format
he: מבנה קלט

en: About
he: אודות

en: Display format
he: סגנון תצוגה

en: Placeholder
he: שומר מקום
