HMS Field (8.x-1.0-beta2) - en to hi translation catalogue (7 entries)

en: On
hi: चालू

en: Format
hi: प्रारूप

en: Separator
hi: पृथक्कारक

en: Off
hi: बंद

en: Input format
hi: इनपुट प्रारूप

en: About
hi: के बारे में

en: Placeholder
hi: प्लेसहोल्डर
