HMS Field (8.x-1.0-beta2) - en to kn translation catalogue (5 entries)

en: On
kn: ಚಾಲಿತ

en: Format
kn: ಫಾರ್ಮಾಟ್‍ಗೊಳಿಸು

en: Separator
kn: ವಿಭಜಕ

en: Off
kn: ಜಡ

en: About
kn: ಕುರಿತು
