HMS Field (8.x-1.0-beta2) - en to th translation catalogue (7 entries)

en: On
th: เปิด

en: Format
th: รูปแบบ

en: Separator
th: คั่น,แยก

en: Off
th: ปิด

en: About
th: เกี่ยวกับ

en: Display format
th: รูปแบบการแสดง

en: Field types
th: ประเภทช่องรับข้อมูล
