Holy - atomic theme (2.0.0-alpha10) - en to az translation catalogue (10 entries)

en: Home
az: Baş səhifə

en: Content
az: Məzmun

en: Read more
az: Ətraflı

en: Help
az: Dəstək

en: Menu
az: Menyu

en: Breadcrumb
az: Çörək qırıntıları

en: Header
az: Başlıq

en: Footer
az: Aşağı hissə

en: Tabs
az: Tablar

en: Copyright
az: Müəllif hüququ
