Holy - atomic theme (2.0.1) - en to sl translation catalogue (7 entries)

en: Home
sl: Domov

en: Content
sl: Vsebine

en: Read more
sl: Preberite več

en: Help
sl: Pomoč

en: Menu
sl: Meni

en: Header
sl: Glava

en: Footer
sl: Noga
