Holy - atomic theme (3.0.0-alpha1) - en to ca translation catalogue (15 entries)

en: Home
ca: Inici

en: Content
ca: Contingut

en: Read more
ca: Llegeix més

en: Menu
ca: Menú

en: Page title
ca: Títol de la pàgina

en: Breadcrumb
ca: Fil d'ariadna

en: Header
ca: Capçalera

en: Footer
ca: Peu

en: Copyright
ca: Drets de còpia

en: Search users
ca: Cerca usuaris

en: Search content
ca: Cerca contingut

en: Main navigation
ca: Navegació principal

en: Header menu
ca: Menú de la capçalera

en: Site branding
ca: Marca del lloc

en: User account menu
ca: Menú del compte d'usuari
