Holy - atomic theme (3.0.0-alpha1) - en to el translation catalogue (11 entries)

en: Home
el: Αρχική

en: Content
el: Περιεχόμενο

en: Read more
el: Διαβάστε περισσότερα

en: Menu
el: Μενού

en: Page title
el: Τίτλος σελίδας

en: Header
el: Κεφαλίδα

en: Footer
el: Υποσέλιδο

en: Search users
el: Αναζήτηση μελών

en: Search content
el: Αναζήτηση ύλης

en: Main navigation
el: Κεντρική πλοήγηση

en: User account menu
el: Μενού λογαριασμού χρήστη
