Holy - atomic theme (3.0.0-alpha1) - en to hi translation catalogue (11 entries)

en: Home
hi: मुख्य पृष्ठ

en: Content
hi: सामग्री

en: Read more
hi: आगे पढ़ें

en: Menu
hi: सूची

en: Page title
hi: पृष्ठ का शीर्षक

en: Breadcrumb
hi: पग चिन्ह

en: Header
hi: ऊपरी भाग

en: Footer
hi: पादलेख

en: Copyright
hi: कॉपीराइट

en: Main navigation
hi: मुख्य नेविगेशन

en: User account menu
hi: उपयोगकर्ता खाता मेनू
