Holy - atomic theme (3.0.0-alpha1) - en to hu translation catalogue (15 entries)

en: Home
hu: Címlap

en: Content
hu: Tartalom

en: Read more
hu: Tovább

en: Menu
hu: Menü

en: Page title
hu: Oldal címe

en: Breadcrumb
hu: Morzsa

en: Header
hu: Fejléc

en: Footer
hu: Lábléc

en: Copyright
hu: Szerzői jog

en: Search users
hu: Felhasználó keresése

en: Search content
hu: Tartalmak keresése

en: Main navigation
hu: Fő navigáció

en: Header menu
hu: Fejléc menü

en: Site branding
hu: Webhely márkázása

en: User account menu
hu: Felhasználói fiók menüje
