Holy - atomic theme (3.0.0-alpha1) - en to it translation catalogue (11 entries)

en: Content
it: Contenuto

en: Read more
it: Leggi tutto

en: Page title
it: Titolo della pagina

en: Breadcrumb
it: Briciole di pane

en: Header
it: Intestazione

en: Footer
it: Piè di pagina

en: Search users
it: Cerca utente

en: Search content
it: Cerca tra i contenuti

en: Main navigation
it: Navigazione principale

en: Site branding
it: Branding del sito

en: User account menu
it: Menu profilo utente
