Holy - atomic theme (3.0.0-alpha1) - en to km translation catalogue (9 entries)

en: Home
km: ដើម

en: Content
km: មាតិកា

en: Read more
km: អាន​បន្ថែម

en: Menu
km: ម៉ឺនុយ

en: Page title
km: ចំណងជើង​ទំព័រ

en: Header
km: បឋម​កថា

en: Footer
km: បាតកថា

en: Search users
km: ស្វែង​រក​អ្នក​ប្រើ

en: Search content
km: ស្វែង​រក​មាតិកា
