Holy - atomic theme (3.0.0-alpha1) - en to lt translation catalogue (12 entries)

en: Home
lt: Pradžia

en: Content
lt: Turinys

en: Read more
lt: Skaityti daugiau

en: Menu
lt: Meniu

en: Page title
lt: Puslapio pavadinimas

en: Breadcrumb
lt: Kelias

en: Header
lt: Antraštė

en: Footer
lt: Poraštė

en: Search users
lt: Ieškoti narių

en: Search content
lt: Turinio paieška

en: Main navigation
lt: Pagrindinė navigacija

en: User account menu
lt: Nario paskyros meniu
