Holy - atomic theme (3.0.0-alpha1) - en to nl translation catalogue (11 entries)

en: Content
nl: Inhoud

en: Read more
nl: Lees meer

en: Page title
nl: Paginatitel

en: Breadcrumb
nl: Kruimelpad

en: Header
nl: Kop

en: Footer
nl: Voet

en: Search users
nl: Gebruikers zoeken

en: Search content
nl: Inhoud doorzoeken

en: Main navigation
nl: Hoofdnavigatie

en: Site branding
nl: Branding van de website

en: User account menu
nl: Gebruikersmenu
