Holy - atomic theme (3.0.0-alpha1) - en to pt translation catalogue (12 entries)

en: Home
pt: Início

en: Content
pt: Conteúdo

en: Read more
pt: Leia mais

en: Page title
pt: Título da página

en: Breadcrumb
pt: Trilha de navegação

en: Header
pt: Cabeçalho

en: Footer
pt: Rodapé

en: Search users
pt: Buscar usuários

en: Search content
pt: Buscar conteúdo

en: Main navigation
pt: Navegação principal

en: Site branding
pt: Definição de marca do site

en: User account menu
pt: Menu de conta de usuário
