Holy - atomic theme (3.0.0-alpha1) - en to vi translation catalogue (9 entries)

en: Home
vi: Nhà

en: Content
vi: Nội dung

en: Read more
vi: Xem thêm

en: Page title
vi: Tiêu đề trang

en: Header
vi: Tiêu đề

en: Footer
vi: Phần chân

en: Copyright
vi: Bản quyền

en: Search users
vi: Tìm kiếm người dùng

en: Search content
vi: Tìm kiếm nội dung
