Holy - atomic theme (3.0.0-alpha2) - en to eo translation catalogue (9 entries)

en: Home
eo: Hejmo

en: Content
eo: Enhavo

en: Read more
eo: Legu pli

en: Menu
eo: Menuo

en: Page title
eo: Paĝa titolo

en: Header
eo: Kaplinio

en: Footer
eo: Piedlinio

en: Search users
eo: Serĉu uzantojn

en: Search content
eo: Serĉi enhavon
