Holy - atomic theme (3.0.0-alpha2) - en to is translation catalogue (9 entries)

en: Home
is: Heim

en: Content
is: Innihald

en: Read more
is: Les meira

en: Menu
is: Valmynd

en: Page title
is: Yvirskrift á síðu

en: Header
is: Síðuhøvd

en: Footer
is: Síðufótur

en: Search users
is: Leita eftir brúkarum

en: Search content
is: Leita í innihaldi
