Holy - atomic theme (3.0.0-alpha2) - en to id translation catalogue (12 entries)

en: Home
id: Beranda

en: Content
id: Konten

en: Read more
id: Selengkapnya

en: Page title
id: Judul halaman

en: Footer
id: Catatan kaki

en: Copyright
id: Hak Cipta

en: Search users
id: Pencarian pengguna

en: Search content
id: Mencari konten

en: Main navigation
id: Navigasi utama

en: visible
id: terlihat

en: Site branding
id: Pencitraan situs

en: User account menu
id: Menu akun pengguna
