Holy - atomic theme (3.0.0-alpha1) - en to ne translation catalogue (11 entries)

en: Home
ne: गृह पृष्ठ

en: Content
ne: विषयवस्तु

en: Read more
ne: थप पढ्नुहोस्

en: Menu
ne: मेनु

en: Page title
ne: पृष्ठको शीर्षक

en: Breadcrumb
ne: ब्रेडक्रम्ब

en: Header
ne: हेडर

en: Footer
ne: फुटर

en: Main navigation
ne: मुख्य नेभिगेशन

en: Site branding
ne: साइट ब्रान्डिङ

en: User account menu
ne: प्रयोगकर्ता खाता मेनु
