Holy - atomic theme (3.0.0-alpha2) - en to sq translation catalogue (9 entries)

en: Home
sq: Shtëpia

en: Content
sq: Përmbajtja

en: Read more
sq: Lexo akoma

en: Menu
sq: Menuja

en: Page title
sq: Titulli i faqes

en: Header
sq: Titulli

en: Footer
sq: Fund'faqe

en: Search users
sq: Kërko përdorues

en: Search content
sq: Kërko materiale
