Holy - atomic theme (3.0.0-alpha2) - en to uk translation catalogue (16 entries)

en: Home
uk: Головна

en: Content
uk: Вміст

en: Read more
uk: Читати далі

en: Menu
uk: Меню

en: Page title
uk: Заголовок сторінки

en: Breadcrumb
uk: Рядок навіґації

en: Header
uk: Верхній колонтитул

en: Footer
uk: Нижній колонтитул

en: Copyright
uk: Авторські права

en: Search users
uk: Шукати користувачів

en: Search content
uk: Пошук за вмістом

en: Main navigation
uk: Основна навіґація

en: visible
uk: видимий

en: Hero
uk: Герой

en: Site branding
uk: Брендування сайту

en: User account menu
uk: Меню облікового запису користувача
