Holy - atomic theme (8.x-1.14) - en to pa translation catalogue (6 entries)

en: Home
pa: ਮੁੱਖ

en: Content
pa: ਸਮੱਗਰੀ

en: Read more
pa: ਵਧੇਰੇ ਪੜ੍ਹੋ

en: Help
pa: ਮੱਦਦ

en: Menu
pa: ਮੇਨੂ

en: Header
pa: ਹੈੱਡਰ
