Homebox - Individual user dashboards (2.0.0-alpha0) - en to ne translation catalogue (29 entries)

en: Delete
ne: हटाउनुस

en: Operations
ne: सञ्चालनहरू

en: List
ne: सूचि

en: Enable
ne: सक्षम बनाउनुहोस्

en: Disable
ne: अक्षम बनाउनुहोस्

en: Edit
ne: सम्पादन गर्नुहोस्

en: Weight
ne: वजन

en: Category
ne: वर्ग

en: Settings
ne: सेटिङहरू

en: Name
ne: नाम

en: Label
ne: लेबल

en: Save
ne: बचत गर्नुहोस्

en: View
ne: दृश्य

en: Path
ne: मार्ग

en: Region
ne: क्षेत्र

en: ID
ne: परिचय

en: Created
ne: सिर्जना गरिएको

en: Add content
ne: विषयवस्तु थप्नुहोस्

en: Block
ne: ब्लक

en: Visibility
ne: दर्शनीयता

en: Roles
ne: भूमिका

en: Filter
ne: फिल्टर

en: Revisions
ne: संशोधन

en: Authored by
ne: लेखक

en: Revision
ne: संशोधन

en: Blocks
ne: ब्लक

en: Save blocks
ne: ब्लकलाई सेभ गर्नुहोस्

en: Machine name
ne: मशीन नाम

en: About
ne: बारेमा
