Homebox - Individual user dashboards (2.0.0-alpha0) - en to ur translation catalogue (23 entries)

en: Delete
ur: حذف کریں

en: Operations
ur: معاملات

en: List
ur: فہرست

en: Enable
ur: فعال

en: Disable
ur: غیر فعال

en: Edit
ur: تدوین

en: Weight
ur: وزن

en: Category
ur: زمرہ

en: Settings
ur: ترتیبات

en: Name
ur: نام

en: Label
ur: عنوان

en: Save
ur: محفوظ کریں

en: View
ur: مشاہدہ کریں

en: Path
ur: پاتھ

en: Region
ur: علاقہ

en: ID
ur: شناخت

en: Block
ur: بلاک

en: Roles
ur: رولز

en: Filter
ur: فلٹر

en: Authored by
ur: تصنیف از

en: Blocks
ur: بلاکس

en: Save blocks
ur: بلاکس کو محفوظ کریں

en: No blocks in this region
ur: اس علاقے میں کوئی بلاکس موجود نہیں
