Homebox - Individual user dashboards (2.0.0-alpha1) - en to gu translation catalogue (28 entries)

en: Reset to defaults
gu: ફરીથી મૂળ સ્વરૂપ મા લાવો

en: Delete
gu: કાઢી નાખો

en: Operations
gu: ક્રિયાઓ

en: List
gu: સૂચિ

en: Enable
gu: સક્રિય

en: Disable
gu: નિષ્ક્રિય

en: Edit
gu: સંપાદિત કરો

en: Weight
gu: તરલતા

en: Category
gu: શ્રેણી

en: Settings
gu: સમાયોજન

en: Name
gu: નામ

en: Label
gu: શિર્ષક

en: Save
gu: સાચવો

en: View
gu: જુઓ

en: Region
gu: ક્ષેત્ર

en: Add content
gu: માહિતી ઉમેરો

en: Filter
gu: ફિલ્ટર

en: Authored by
gu: દ્વારા લખાયેલુ

en: General
gu: સામાન્ય

en: Role
gu: હોદો

en: Close
gu: બંધ

en: Changed
gu: બદલ્યું

en: Save blocks
gu: વિભાગો સંગ્રહો

en: About
gu: વિશે

en: Publishing status
gu: પ્રકાશન સ્થિતિ

en: No blocks in this region
gu: આ ક્ષેત્ર મા કોઈ વિભાગો નથી

en: Weight for @block block
gu: વિભાગ @block માટે ની તરલતા

en: Region for @block block
gu: વિભાગ @block માટે નુ ક્ષેત્ર
