Homebox - Individual user dashboards (2.0.0-alpha2) - en to ca translation catalogue (52 entries)

en: Reset to defaults
ca: Reinicialitza als valors predeterminats

en: Delete
ca: Suprimeix

en: Operations
ca: Operacions

en: List
ca: Llistat

en: Enable
ca: Habilita

en: Disable
ca: Inhabilita

en: Edit
ca: Edita

en: Weight
ca: Pes

en: Category
ca: Categoria

en: Settings
ca: Paràmetres

en: Name
ca: Nom

en: Label
ca: Etiqueta

en: Save
ca: Desa

en: View
ca: Mostra

en: Region
ca: Regió

en: Layout
ca: Disposició

en: Created
ca: Creat

en: Add content
ca: Afegeix contingut

en: Block
ca: Bloc

en: Filter
ca: Filtra

en: Authored by
ca: Elaborat per

en: Role
ca: Rol

en: Close
ca: Tanca

en: Are you sure you want to delete %name?
ca: Esteu segur de voler suprimir %name?

en: Create new revision
ca: Crea una nova revisió

en: Revisions for %title
ca: Revisions per %title

en: Revision
ca: Revisió

en: Changed
ca: Canviat

en: Revision of %title from %date
ca: Revisió de %title de %date

en: Blocks
ca: Blocs

en: Save blocks
ca: Desa els blocs

en: Are you sure you want to revert to the revision from %revision-date?
ca: Esteu segur que voleu canviar la revisió a %revision-date?

en: Are you sure you want to delete the revision from %revision-date?
ca: Esteu segur de voler suprimir la revisió del %revision-date?

en: Machine name
ca: Nom-màquina

en: About
ca: Detalls

en: Broken
ca: Trencat o perdut

en: Publishing status
ca: Estat de la publicació

en: No blocks in this region
ca: Cap bloc en aquesta regió

en: Copy of the revision from %date.
ca: Còpia de la revisió de %date.

en: Current revision
ca: Revisió actual

en: Weight for @block block
ca: Pes pel bloc de @block

en: Region for @block block
ca: Regió pel bloc de @block

en: Place block
ca: Situa el bloc

en: Filter by block name
ca: Filtra per nom de bloc

en: Enter a part of the block name to filter by.
ca: Introduïu part del nom del bloc a filtrar.

en: Revision translation affected
ca: Revisió de la traducció afectada

en: Indicates if the last edit of a translation belongs to current revision.
ca: Indica si la darrera edició d'una traducció pertany a la revisió actual.

en: No blocks available.
ca: No hi ha blocs disponibles.

en: @date by @username
ca: @date per @username

en: content @type: deleted @label.
ca: contingut @type: s'ha eliminat @label.

en: Are you sure you want to revert @language translation to the revision from %revision-date?
ca: Esteu segur de voler revertir la traducció de @language a la revisió del %revision-date?

en: @label (disabled)
ca: @label (inhabilitat)
