Homebox - Individual user dashboards (2.0.0-alpha2) - en to gl translation catalogue (44 entries)

en: Reset to defaults
gl: Restaurar cos valores predeterminados

en: Delete
gl: Borrar

en: Operations
gl: Operacións

en: List
gl: Lista

en: Enable
gl: Activar

en: Disable
gl: Desactivar

en: Edit
gl: Editar

en: Weight
gl: Peso

en: Category
gl: Categoría

en: Settings
gl: Axustes

en: Name
gl: Nome

en: Label
gl: Etiqueta

en: Save
gl: Gardar

en: View
gl: Ver

en: Region
gl: Área

en: Layout
gl: Disposición

en: Created
gl: Creado

en: Add content
gl: Agregar contido

en: Block
gl: Bloque

en: Filter
gl: Filtro

en: Revisions
gl: Revisión

en: Authored by
gl: Creado por

en: General
gl: Xeral

en: Role
gl: Rol

en: Close
gl: Pechar

en: Are you sure you want to delete %name?
gl: Seguro que desexa borrar %name?

en: Create new revision
gl: Crear nova revisión

en: Revert
gl: Volver

en: Revisions for %title
gl: Revisións para %title

en: Revision
gl: Revisión

en: Changed
gl: Cambiado

en: Revision of %title from %date
gl: Revisión de %title de %date

en: Blocks
gl: Bloques

en: Save blocks
gl: Gardar os bloques

en: Are you sure you want to revert to the revision from %revision-date?
gl: Estás seguro de querer volver á revisión de %revision-date?

en: Are you sure you want to delete the revision from %revision-date?
gl: Estás seguro de querer borrar a revisión de %revision-date?

en: Machine name
gl: Nome de sistema

en: About
gl: Información

en: Broken
gl: Roto

en: No blocks in this region
gl: Non hai bloques nesta rexión

en: Copy of the revision from %date.
gl: Copia da revisión de %date.

en: Current revision
gl: Revisión actual

en: Weight for @block block
gl: Peso do bloque @block

en: Region for @block block
gl: Rexión do bloque @block
