Homebox - Individual user dashboards (2.0.0-alpha2) - en to sk translation catalogue (44 entries)

en: Reset to defaults
sk: Znovunastaviť predvolené hodnoty

en: Delete
sk: Odstrániť

en: Operations
sk: Operácie

en: List
sk: Zoznam

en: Enable
sk: Povoliť

en: Disable
sk: Vypnúť

en: Edit
sk: Upraviť

en: Weight
sk: Váha

en: Category
sk: Kategória

en: Settings
sk: Nastavenia

en: Name
sk: Názov

en: Label
sk: Označenie

en: Save
sk: Uložiť

en: View
sk: Zobraziť

en: Region
sk: Umiestnenie

en: Layout
sk: Rozloženie

en: Created
sk: Vytvorené

en: Add content
sk: Pridať obsah

en: Block
sk: Blok

en: Revisions
sk: Revízie

en: Authored by
sk: Autor

en: General
sk: Všeobecné

en: Role
sk: Kategória používateľov

en: Close
sk: Zatvoriť

en: Are you sure you want to delete %name?
sk: Naozaj chcete odstrániť %name?

en: Create new revision
sk: Vytvoriť revíziu

en: Revert
sk: Vrátiť

en: Revisions for %title
sk: Verzie %title

en: Revision
sk: Revízia

en: Changed
sk: Zmenené

en: Revision of %title from %date
sk: Revízia %title z %date

en: Blocks
sk: Bloky

en: Save blocks
sk: Uložiť bloky

en: Are you sure you want to revert to the revision from %revision-date?
sk: Naozaj sa chcete vrátiť k revízii z dátumu %revision-date?

en: Are you sure you want to delete the revision from %revision-date?
sk: Naozaj chcete odstrániť revíziu z %revision-date?

en: Machine name
sk: Strojový názov

en: About
sk: Informácie o

en: Broken
sk: Nefunkčný

en: No blocks in this region
sk: Bez blokov v tejto oblasti

en: Copy of the revision from %date.
sk: Kópia revízie z %date.

en: Current revision
sk: Aktuálna revízia

en: Weight for @block block
sk: Váha pre blok @block

en: Region for @block block
sk: Región pre blok @block

en: content @type: deleted @label.
sk: @type: @label bol odstránený.
