Homebox - Individual user dashboards (2.0.0-alpha2) - en to tr translation catalogue (57 entries)

en: Reset to defaults
tr: Öntanımlı ayarlara geri dön

en: Delete
tr: Sil

en: Operations
tr: İşlemler

en: List
tr: Liste

en: Enable
tr: Etkinleştir

en: Disable
tr: Devre dışı bırak

en: Edit
tr: Düzenle

en: Weight
tr: Ağırlık

en: Category
tr: Kategori

en: Settings
tr: Ayarlar

en: Name
tr: İsim

en: Label
tr: Etiket

en: Save
tr: Kaydet

en: View
tr: Görüntüle

en: Region
tr: Bölge

en: Layout
tr: Yerleşim

en: Created
tr: Oluşturulma

en: Add content
tr: İçerik ekle

en: Block
tr: Blok

en: Filter
tr: Süzgeç

en: Revisions
tr: Sürümler

en: Authored by
tr: Yazan

en: General
tr: Genel

en: Role
tr: Rol

en: Close
tr: Kapat

en: Are you sure you want to delete %name?
tr: %name kişisini silmek istediğinize emin misiniz?

en: Create new revision
tr: Yeni sürüm yarat

en: Revert
tr: Geri al

en: Revisions for %title
tr: %title için sürümler

en: Revision
tr: Sürüm

en: Changed
tr: Değişti

en: Revision of %title from %date
tr: %date tarihindeki %title sürümü

en: Blocks
tr: Bloklar

en: Save blocks
tr: Blokları kaydet

en: Are you sure you want to revert to the revision from %revision-date?
tr: %revision-date tarihindeki sürümüne geri dönmek istediğinize emin misiniz?

en: Are you sure you want to delete the revision from %revision-date?
tr: %revision-date tarihli sürümü silmek istediğinize emin misiniz?

en: Machine name
tr: Makine adı

en: About
tr: Hakkında

en: Broken
tr: Bozuk

en: Publishing status
tr: Yayımlanma durumu

en: No blocks in this region
tr: Bu bölgeye atanmış blok yok

en: Copy of the revision from %date.
tr: %date tarihindeki sürümün kopyası.

en: Add a block
tr: Blok ekle

en: Current revision
tr: Geçerli sürüm

en: Weight for @block block
tr: @block bloğu için ağırlık

en: Region for @block block
tr: @block bloğu için bölge

en: Place block
tr: Blok yerleştir

en: Filter by block name
tr: Blok adına göre süz

en: Enter a part of the block name to filter by.
tr: Süzme ölçütü olarak blok adının bir parçasını girin.

en: Revision translation affected
tr: Düzeltme çevirisi etkilendi

en: Indicates if the last edit of a translation belongs to current revision.
tr: Çevirinin son düzenlemesinin geçerli düzeltmeye ait olup olmadığını belirtir.

en: No blocks available.
tr: Kullanılabilir blok yok.

en: @date by @username
tr: @username tarafından @date

en: @langname revisions for %title
tr: %title için @langname sürümleri

en: Are you sure you want to revert @language translation to the revision from %revision-date?
tr: @language çevirisini %revision-date tarihindeki sürüme geri döndürmek istediğinizden emin misiniz?

en: Revert content shared among translations
tr: Çeviriler arasında paylaşılan içeriği geri al

en: @label (disabled)
tr: @label (devre dışı)
