Homebox - Individual user dashboards (2.0.0-alpha3) - en to az translation catalogue (40 entries)

en: Delete
az: Sil

en: Operations
az: Əməliyyatlar

en: List
az: Siyahı

en: Enable
az: Qoşulub

en: Disable
az: Söndürülüb

en: Edit
az: Dəyiş

en: Weight
az: Çəki

en: Category
az: Kateqoriya

en: Settings
az: Quraşdırmalar

en: Name
az: Ad

en: Save
az: Saxla

en: View
az: Görünüş

en: Layout
az: Şablon

en: ID
az: İD

en: Created
az: Yaradıldı

en: Add content
az: Kontent əlavə et

en: Block
az: Blok

en: Revisions
az: Reviziyalar

en: Authored by
az: Müəllifi

en: General
az: Əsas

en: Role
az: Rollar

en: Close
az: Bağlı

en: Are you sure you want to delete %name?
az: %name silmək istədiyinizə əminsiniz?

en: Create new revision
az: Yeni versiya yaradın

en: Revert
az: Qaytarma

en: Revisions for %title
az: %title üçün düzəlişlər

en: Revision
az: Reviziya

en: Changed
az: Dəyişdi

en: Revision of %title from %date
az: %date %title yenidən baxılması

en: Blocks
az: Bloklar

en: Save blocks
az: Blokları saxla

en: Are you sure you want to revert to the revision from %revision-date?
az: %revision-date tarixindən düzəlişə qayıtmaq istədiyinizə əminsiniz?

en: Are you sure you want to delete the revision from %revision-date?
az: %revision-date revizionunu silmək istədiyinizə əminsiniz?

en: Machine name
az: Maşın adı

en: About
az: Haqqında

en: Broken
az: Qırıq

en: Publishing status
az: Nəşr statusu

en: No blocks in this region
az: Bu bölgədə blok yoxdur

en: Copy of the revision from %date.
az: %date tarixindən düzəlişin surəti.

en: Current revision
az: Cari təftiş
