Homebox - Individual user dashboards (2.0.0-alpha3) - en to lv translation catalogue (47 entries)

en: Reset to defaults
lv: Atjaunot noklusētās vērtības

en: Delete
lv: Dzēst

en: Operations
lv: Darbības

en: List
lv: Saraksts

en: Enable
lv: Iespējot

en: Disable
lv: Atspējot

en: Edit
lv: Labot

en: Weight
lv: Svars

en: Category
lv: Kategorija

en: Settings
lv: Iestatījumi

en: Name
lv: Nosaukums

en: Label
lv: Etiķete

en: Save
lv: Saglabāt

en: View
lv: Skatīt

en: Region
lv: Reģions

en: Layout
lv: Izkārtojums

en: Created
lv: Izveidots

en: Add content
lv: Pievienot saturu

en: Block
lv: Bloks

en: Filter
lv: Filtrēt

en: Revisions
lv: Revīzijas

en: Authored by
lv: Autors

en: General
lv: Galvenie

en: Role
lv: Loma

en: Close
lv: Aizvērt

en: Are you sure you want to delete %name?
lv: Vai tiešām dzēst %name?

en: Create new revision
lv: Izveidot jaunu revīziju

en: Revert
lv: Atgriezt

en: Revisions for %title
lv: %title revīzijas

en: Revision
lv: Revīzija

en: Changed
lv: Labots

en: Revision of %title from %date
lv: %date datuma revīzija %title

en: Blocks
lv: Bloki

en: Save blocks
lv: Saglabāt blokus

en: Are you sure you want to revert to the revision from %revision-date?
lv: Vai tiešām vēlaties atgriezties pie revīzijas no %revision-date?

en: Are you sure you want to delete the revision from %revision-date?
lv: Vai tiešām vēlaties dzēst revīziju %revision-date?

en: Machine name
lv: Mašīnvārds

en: About
lv: Par

en: Broken
lv: Salauzts

en: No blocks in this region
lv: Nav bloku šajā reģionā.

en: Copy of the revision from %date.
lv: %date datuma revīzijas kopija.

en: Current revision
lv: Pašreizējā revīzija

en: Weight for @block block
lv: @block bloka svars

en: Region for @block block
lv: @block bloka reģions

en: Place block
lv: Ievietot bloku

en: Indicates if the last edit of a translation belongs to current revision.
lv: Norāda, vai tulkojuma pēdējais labojums pieder pašreizējai revīzijai.

en: @label (disabled)
lv: @label (atspējots)
