Homebox - Individual user dashboards (2.0.0-alpha1) - en to am translation catalogue (21 entries)

en: Reset to defaults
am: ወደ ነባሪዎች መልስ

en: Delete
am: ሰርዝ

en: Operations
am: ክወናዎች

en: List
am: ዝርዝር

en: Edit
am: አርትእ

en: Weight
am: ክብደት

en: Settings
am: ቅንብሮች

en: Name
am: ስም

en: Label
am: መሰየሚያ

en: Save
am: አስቀምጥ

en: View
am: ትይታ

en: Region
am: ክልል

en: ID
am: አይዲ

en: Block
am: ጥምር

en: Filter
am: ማጣሪያ

en: Authored by
am: የተደረሰው በ

en: Close
am: ዝጋ

en: Create new revision
am: አዲስ ክለሳ ፍጠር

en: Blocks
am: ጥምረቶች

en: Save blocks
am: ጥምሮችን አስቀምጥ

en: No blocks in this region
am: በዚህ ክልል ውስጥ ምንም ጥምር የለም
