Homebox - Individual user dashboards (2.0.0-alpha3) - en to be translation catalogue (42 entries)

en: Reset to defaults
be: Вярнуцца да прадвызначаных наладак

en: Delete
be: Выдаліць

en: Operations
be: Аперацыі

en: List
be: Спіс

en: Enable
be: Уключыць

en: Disable
be: Выключыць

en: Edit
be: Рэдагаваць

en: Weight
be: Вага

en: Category
be: Катэгорыя

en: Settings
be: Налады

en: Name
be: Імя

en: Label
be: Подпіс

en: Save
be: Захаваць

en: View
be: Праглядзець

en: Region
be: Рэгіён

en: ID
be: Iдэнтыфікатар

en: Created
be: Створана

en: Add content
be: Дадаць змесціва

en: Block
be: Блок

en: Filter
be: Фільтраваць

en: Revisions
be: Версіі

en: Authored by
be: Аўтар:

en: General
be: Агульны

en: Role
be: Роля

en: Create new revision
be: Стварыць новую версію

en: Revert
be: Вярнуць да ранейшага стану

en: Revisions for %title
be: Версіі %title

en: Revision
be: Версія

en: Revision of %title from %date
be: Вэрсыя %title ад %date

en: Blocks
be: Блокі

en: Save blocks
be: Захаваць блокі

en: Are you sure you want to revert to the revision from %revision-date?
be: Вы ўпэўнены, што жадаеце вярнуцца да версіі ад %revision-date?

en: Are you sure you want to delete the revision from %revision-date?
be: Вы ўпэўнены, што жадаеце выдаліць версію ад %revision-date?

en: Machine name
be: Машынная назва

en: About
be: Аб

en: Publishing status
be: Статус публікацыі

en: No blocks in this region
be: У гэтым рэгіёне няма блокаў

en: Copy of the revision from %date.
be: Дуплікат версіі з %date.

en: Weight for @block block
be: Вага для блока @block

en: Region for @block block
be: Рэгіён для блока @block

en: Place block
be: Размеркаваць блок

en: Filter by block name
be: Фільтраваць па назве блоку
