Homebox - Individual user dashboards (2.0.0-alpha3) - en to bs translation catalogue (31 entries)

en: Reset to defaults
bs: Resetuj na defaultno

en: Delete
bs: Briši

en: Operations
bs: Operacije

en: List
bs: Izlistaj

en: Enable
bs: Omogući

en: Disable
bs: Onemogući

en: Edit
bs: Izmjeni

en: Weight
bs: Težina

en: Category
bs: Kategorija

en: Settings
bs: Postavke

en: Name
bs: Ime

en: Label
bs: Oznaka

en: Save
bs: Sačuvaj

en: View
bs: Pregled

en: Created
bs: Kreiran

en: Block
bs: Blok

en: Revisions
bs: Revizije

en: Authored by
bs: Napisao

en: Role
bs: Uloga

en: Create new revision
bs: Kreiraj novu reviziju

en: Revert
bs: Vratiti

en: Revisions for %title
bs: Revizije za %title

en: Revision
bs: Revizije

en: Revision of %title from %date
bs: Revizija za %title od %date

en: Blocks
bs: Blokovi

en: Save blocks
bs: Sačuvaj blokove

en: Are you sure you want to revert to the revision from %revision-date?
bs: Jeste li sigurni da želite da povratite reviziju od %revision-date?

en: Are you sure you want to delete the revision from %revision-date?
bs: Jeste li sigurni da želite da obrišete reviziju od %revision-date?

en: Broken
bs: Slomljen

en: No blocks in this region
bs: Nema blokova u ovom regionu

en: Copy of the revision from %date.
bs: Kopiraj reviziju od %date.
