Homebox - Individual user dashboards (2.0.0-alpha3) - en to fi translation catalogue (51 entries)

en: Reset to defaults
fi: Palauta oletukset

en: Delete
fi: Poista

en: Operations
fi: Toimenpiteet

en: List
fi: Lista

en: Enable
fi: Ota käyttöön

en: Disable
fi: Poista käytöstä

en: Edit
fi: Muokkaa

en: Weight
fi: Paino

en: Category
fi: Kategoria

en: Settings
fi: Asetukset

en: Name
fi: Nimi

en: Label
fi: Tunnus

en: Save
fi: Tallenna

en: View
fi: Näytä

en: Region
fi: Alue

en: Layout
fi: Ulkoasu

en: Created
fi: Luotu

en: Add content
fi: Lisää sisältöä

en: Block
fi: Lohko

en: Filter
fi: Suodatus

en: Revisions
fi: Versiot

en: Authored by
fi: Kirjoittanut

en: General
fi: Yleiset asetukset

en: Role
fi: Rooli

en: Close
fi: Sulje

en: Are you sure you want to delete %name?
fi: Oletko varma että haluat poistaa kategorian %name?

en: Create new revision
fi: Luo uusi versio

en: Revert
fi: Palauta käyttöön

en: Revisions for %title
fi: Kirjoituksen %title versiot

en: Revision
fi: Versio

en: Changed
fi: Muuttunut

en: Revision of %title from %date
fi: Versio kirjoituksesta %title, julkaistu %date

en: Blocks
fi: Lohkot

en: Save blocks
fi: Tallenna lohkot

en: Are you sure you want to revert to the revision from %revision-date?
fi: Oletko varma, että haluat ottaa käyttöön version jonka päiväys on %revision-date?

en: Are you sure you want to delete the revision from %revision-date?
fi: Haluatko varmasti poistaa version, jonka päiväys on %revision-date?

en: Path is required.
fi: Polku on pakollinen.

en: Machine name
fi: Koneluettava nimi

en: About
fi: Tietoja

en: Select Layout
fi: Valitse ulkoasu

en: Broken
fi: Rikkinäinen

en: Publishing status
fi: Julkaisun tila

en: No blocks in this region
fi: Tällä alueella ei ole lohkoja

en: Copy of the revision from %date.
fi: Kopio versiosta päivämäärältä %date.

en: Current revision
fi: Nykyinen versio

en: Weight for @block block
fi: Lohkon @block painoarvo

en: Region for @block block
fi: Lohkon @block sisältöalue

en: Place block
fi: Sijoita lohko

en: Filter by block name
fi: Suodata lohkon nimellä

en: Enter a part of the block name to filter by.
fi: Syötä osa lohkon nimestä suodatusta varten.

en: @date by @username
fi: @date kirjoittajalta @username
