Homebox - Individual user dashboards (2.0.0-alpha1) - en to hy translation catalogue (29 entries)

en: Delete
hy: Ջնջել

en: Operations
hy: Գործողություններ

en: List
hy: Ցանկ

en: Enable
hy: Ակտիվացնել

en: Disable
hy: Անջատել

en: Edit
hy: Խմբագրել

en: Weight
hy: Կշիռ

en: Category
hy: Կատեգորիա

en: Settings
hy: Ընտրանքներ

en: Name
hy: Անուն

en: Label
hy: Պիտակ

en: Save
hy: Պահպանել

en: View
hy: Դիտել

en: Region
hy: Տարածաշրջան

en: Created
hy: Ստեղծվել է

en: Add content
hy: Նյութ ավելացնել

en: Block
hy: Բլոկ

en: Filter
hy: Ֆիլտր

en: Revisions
hy: Վերանայում

en: Authored by
hy: Հեղինակ

en: General
hy: Ընդհանուր

en: Role
hy: Դեր

en: Create new revision
hy: Ստեղծել նոր տարբերակ

en: Blocks
hy: Բլոկներ

en: Save blocks
hy: Պահպանել բլոկերը

en: Machine name
hy: Մեքենայական անվանում

en: No blocks in this region
hy: Այս ռեգիոնում բլոկեր չկան

en: Weight for @block block
hy: @block բլոկի քաշը:

en: Region for @block block
hy: @block բլոկի ռեգիոնը:
