Homebox - Individual user dashboards (2.0.0-alpha3) - en to sq translation catalogue (31 entries)

en: Reset to defaults
sq: Kthe në vlerat e prezgjedhura

en: Delete
sq: Fshij

en: Operations
sq: Operacionet

en: List
sq: Lista

en: Enable
sq: Aktivizo

en: Disable
sq: Çaktivizo

en: Edit
sq: Ndrysho

en: Weight
sq: Pesha

en: Category
sq: Kategoria

en: Settings
sq: Rregullimet

en: Name
sq: Emri

en: Save
sq: Ruaj

en: View
sq: Shfaq

en: Region
sq: Sektori

en: Created
sq: Krijuar

en: Block
sq: Bllokuar

en: Filter
sq: Filtri

en: Revisions
sq: Revizione

en: Authored by
sq: Krijuar nga

en: Create new revision
sq: Krijo një revizion të ri

en: Revert
sq: Rikthe

en: Revisions for %title
sq: Revizionet e %title

en: Revision
sq: Revizioni

en: Revision of %title from %date
sq: Revizioni i %title nga %date

en: Blocks
sq: Blloqet

en: Save blocks
sq: Ruaj blloqet

en: Are you sure you want to revert to the revision from %revision-date?
sq: Jeni i sigurt që dëshironi të riktheni në revizionin nga %revision-date?

en: Are you sure you want to delete the revision from %revision-date?
sq: Jeni i sigurt që dëshironi të eleminonirevizionin nga %revision-date?

en: About
sq: Informacione

en: No blocks in this region
sq: Asnjë bllok në këtë sektor

en: Copy of the revision from %date.
sq: Kopjo revizionin e %date.
