Homebox - Individual user dashboards (3.0.0-alpha1) - en to hr translation catalogue (26 entries)

en: Delete
hr: Ukloni

en: Group
hr: Grupa

en: List
hr: Popis

en: Description
hr: Opis

en: Disabled
hr: Onemogućeno

en: Enabled
hr: Omogućeno

en: Yes
hr: Da

en: No
hr: Ne

en: Edit
hr: Uredi

en: Reset
hr: Poništi

en: Settings
hr: Postavke

en: Back
hr: Natrag

en: Label
hr: Oznaka

en: Save
hr: Spremi

en: Default
hr: Zadano

en: View
hr: Pregled

en: Block
hr: Blok

en: Filter
hr: Pročisti

en: Owner
hr: Vlasnik

en: General
hr: Općenito

en: Color
hr: Boja

en: Role
hr: Uloga

en: Authored on
hr: Izrađeno

en: Are you sure you want to delete %name?
hr: Jeste li sigurni da želite obrisati %name?

en: About
hr: Opis

en: Warning message
hr: Poruka upozorenja
