Homebox - Individual user dashboards (3.0.0-alpha1) - en to kk translation catalogue (21 entries)

en: Status
kk: Жағдайы

en: Delete
kk: Өшіру

en: List
kk: Көрсету

en: Description
kk: Сипаттама

en: Disabled
kk: Сөндірілген

en: Enabled
kk: Қосылған

en: Yes
kk: Йә

en: No
kk: Жоқ

en: Edit
kk: Өңдеу

en: Reset
kk: Ысыру

en: Settings
kk: Теңшелімдер

en: Label
kk: Атауы

en: Save
kk: Сақтау

en: Default
kk: Стандартты

en: View
kk: Қарау

en: Block
kk: Блок

en: Drupal
kk: Друпал

en: Filter
kk: Фильтрле

en: General
kk: Басты

en: Color
kk: Түс

en: Authored on
kk: Уақыты
