Homebox - Individual user dashboards (3.0.0-alpha1) - en to sq translation catalogue (20 entries)

en: Status
sq: Gjendja

en: Delete
sq: Fshij

en: List
sq: Lista

en: Description
sq: Përshkrimi

en: Disabled
sq: Çaktivizuar

en: Enabled
sq: Aktivizuar

en: Yes
sq: Po

en: No
sq: Jo

en: Edit
sq: Ndrysho

en: Reset
sq: Rifillo

en: Settings
sq: Rregullimet

en: Save
sq: Ruaj

en: Default
sq: E Paracaktuar

en: View
sq: Shfaq

en: Block
sq: Bllokuar

en: Filter
sq: Filtri

en: Color
sq: Ngjyra

en: Authored on
sq: Krijuar më

en: About
sq: Informacione

en: Warning message
sq: Mesazh paralajmërues
