Homebox - Individual user dashboards (3.0.0-alpha11) - en to et translation catalogue (33 entries)

en: Status
et: Olek

en: Delete
et: Kustuta

en: Group
et: Grupp

en: List
et: Nimekiri

en: Description
et: Kirjeldus

en: Disabled
et: Keelatud

en: Enabled
et: Lubatud

en: Yes
et: Jah

en: No
et: Ei

en: Edit
et: Muuda

en: Reset
et: Tühista

en: Settings
et: Seaded

en: Back
et: Tagasi

en: Label
et: Nimetus

en: Save
et: Salvesta

en: Default
et: Vaikimisi

en: View
et: Kuva

en: Layout
et: Paigutus

en: Block
et: Plokk

en: Filter
et: Filtreeri

en: Owner
et: Omanik

en: General
et: Üldine

en: Color
et: Värv

en: Role
et: Roll

en: Authored on
et: Loomise kuupäev

en: Are you sure you want to delete %name?
et: Oled sa kindel, et soovid kustutada %name?

en: Changed
et: Muudetud

en: Path is required.
et: Aadress on nõutud.

en: About
et: Programmist

en: Creator
et: Looja

en: Warning message
et: Hoiatus

en: Machine Name
et: Masinnimi

en: Layout ID
et: Paigutuse ID
