Homebox - Individual user dashboards (3.0.0-alpha11) - en to lt translation catalogue (33 entries)

en: Status
lt: Būsena

en: Delete
lt: Pašalinti

en: Group
lt: Grupė

en: List
lt: Sąrašas

en: Description
lt: Aprašymas

en: Disabled
lt: Išjungta

en: Enabled
lt: Įjungta

en: Yes
lt: Taip

en: No
lt: Ne

en: Edit
lt: Redaguoti

en: Reset
lt: Išvalyti

en: Settings
lt: Nustatymai

en: Back
lt: Atgal

en: Label
lt: Etiketė

en: Save
lt: Saugoti

en: Default
lt: Numatytasis

en: View
lt: Peržiūrėti

en: Layout
lt: Išdėstymas

en: Block
lt: Blokas

en: Filter
lt: Filtruoti

en: Owner
lt: Savininkas

en: General
lt: Bendras

en: Color
lt: Spalva

en: Role
lt: Rolė

en: Authored on
lt: Sukūrimo data

en: Are you sure you want to delete %name?
lt: Ar tikrai norite pašalinti %name?

en: Changed
lt: Pakeista

en: Build
lt: Kurti

en: Path is required.
lt: Kelias reikalingas.

en: About
lt: Apie

en: Warning message
lt: Įspėjimo žinutė

en: Created by
lt: Sukurė

en: Owned by
lt: Savininkas
