Homebox - Individual user dashboards (3.0.0-alpha12) - en to br translation catalogue (10 entries)

en: Status
br: Statud

en: Delete
br: Dilemel

en: Yes
br: Ya

en: No
br: Nann

en: Edit
br: Kemmañ

en: Settings
br: Arventennoù

en: View
br: Gwel

en: Filter
br: Sil

en: Color
br: Liv

en: About
br: Diwar-benn
