Homebox - Individual user dashboards (3.0.0-alpha12) - en to ro translation catalogue (31 entries)

en: Status
ro: Stare

en: Delete
ro: Șterge

en: Group
ro: Grup

en: List
ro: Listă

en: Description
ro: Descriere

en: Disabled
ro: Dezactivat

en: Enabled
ro: Activat

en: Yes
ro: Da

en: No
ro: Nu

en: Edit
ro: Editați

en: Reset
ro: Resetează

en: Settings
ro: Setări

en: Back
ro: Înapoi

en: Label
ro: Etichetă

en: Save
ro: Salvare

en: Default
ro: Implicit

en: View
ro: Afișează

en: Layout
ro: Prezentare

en: Block
ro: Bloc

en: Filter
ro: Filtru

en: Owner
ro: Proprietar

en: Color
ro: Culoare

en: Role
ro: Rol

en: Authored on
ro: Scris pe

en: Are you sure you want to delete %name?
ro: Sunteți sigur că doriți să ștergeți %name?

en: Changed
ro: Schimbat

en: About
ro: Despre

en: Warning message
ro: Mesaj avertizare

en: Created by
ro: Creat de

en: Machine Name
ro: Nume mașină

en: Layout ID
ro: ID-ul aspectului
