Homebox - Individual user dashboards (3.0.0-alpha12) - en to sr translation catalogue (20 entries)

en: Status
sr: Статус

en: Delete
sr: Избриши

en: List
sr: Листа

en: Description
sr: Опис

en: Disabled
sr: Искључено

en: Enabled
sr: Укључено

en: Edit
sr: Измени

en: Settings
sr: Подешавања

en: Label
sr: Ознака

en: Save
sr: Сачувај

en: Default
sr: Подразумевано

en: View
sr: Преглед

en: ID
sr: ИД

en: Block
sr: Блок

en: Filter
sr: Филтрирај

en: Color
sr: Боја

en: Role
sr: Улога

en: Changed
sr: Промењен

en: Warning message
sr: Порука о упозорењу

en: UUID
sr: <em>UUID</em>
