Homebox - Individual user dashboards (3.0.0-alpha13) - en to bg translation catalogue (24 entries)

en: Status
bg: Статус

en: Delete
bg: Изтриване

en: Group
bg: Група

en: List
bg: Списък

en: Description
bg: Описание

en: Disabled
bg: Деактивиран

en: Enabled
bg: Активиран

en: Yes
bg: Да

en: No
bg: Не

en: Edit
bg: Редактирай

en: Reset
bg: Рестартирай

en: Settings
bg: Настройки

en: Back
bg: Назад

en: Label
bg: Заглавие

en: Save
bg: Запази

en: Default
bg: По подразбиране

en: View
bg: Прегледай

en: Block
bg: Блокирай

en: Filter
bg: Филтър

en: General
bg: Общи

en: Color
bg: Цвят

en: Role
bg: Роля

en: Authored on
bg: Написано на

en: Warning message
bg: Предупредително съобщение
